Web Siteniz İçin En İyi AdSense Alternatifleri

605
Web Siteniz İçin En İyi AdSense Alternatifleri

Google AdSense, web siteniz veya blogunuz aracılığıyla reklamlarla çevrimiçi para kazanmak için popüler bir araçtır, ancak tek seçenek değildir. Kontrol etmek isteyebileceğiniz birçok Adsense alternatifi var.

Henüz bir AdSense hesabı oluşturmamış olsanız da, hesabınızı onaylamakta zorlanıyorsanız veya gelirinizi çeşitlendirmek istiyorsanız, harika özellikler sunan ve ek gelir elde etmenize olanak tanıyan birçok farklı alternatif reklamcılık programı var.

Google Adsense nedir?

Farkında değilseniz, Adsense, Google tarafından işletilen bir reklam programıdır. 2003 yılında başlatılan web sitesinden para kazanmak isteyen blogcular ve web yöneticileri için çevrimiçi olarak en popüler reklam ağlarından biridir.

Muhtemelen internet üzerinden görmüşsünüzdür. Böyle bir şeye benziyor:

Adsense için Hangi Web Sitesi En İyisidir?

Her tür web sitesi Google AdSense’i kullanabilir. Ancak, üzerlerinde Adsense reklamlarını yayınlamak için daha uygun bazı türler var

Adsense için hangi tür web sitelerinin en iyisi olduğuna hızlıca bir göz atalım:

 • Bloglar – en yaygın olanlardan biri. Bir blog yazarıysanız ve bir kitleye sürekli olarak yüksek kaliteli içerik yayınlıyorsanız, reklamlar içeriğinizi paraya dönüştürmek için harika bir yol olabilir.
 • Forumlar – Blog yazısı yazmak yerine, forumlar insanların bir konu etrafında etkileşime girmelerinin ve aynı zamanda bazı Adsense gelirlerini elde etmeleri için harika bir yoldur.
 • Ücretsiz Çevrimiçi Araclar – Ücretsiz bir araç veya hizmet sunan bir siteyi çalıştırıyorsanız, maliyetleri dengelemenin bir yolu reklamlarladır.

Buradaki paket servisi, düzenli trafik çeken web sitelerinin Adsense için uygun olduğu yönünde.

Peki ya sitenizde Adsense reklamlarını kullanmak istemiyorsanız?

Adsense Alternatiflerini Neden Aramalıyım?

Google Adsense, blog yazarlarının sitelerinde uzun yıllar para kazanmalarının önde gelen yollarından biri olmuştur.

Aslında, doğru niş, iyi içerik ve ilgili kitle ile siteniz iyi bir gelir getirisi sağlayabilir. AdSense kazançlarının bu ekran görüntüsüne bakmanız yeterli:

Ancak bu tek seçenek olduğu anlamına gelmez.

Dışarıda birçok alternatif var (aslında 22) ve alternatif reklam platformlarına bakma nedenleri var.

Belki de zaten bir Adsense hesabınız var ancak gelir akışınızı çeşitlendirmek istiyorsunuz. Veya Adsense reklamlarını yayınlanmaya devam ettirmek ve bazı ek akışlar eklemek isteyebilirsiniz.

Belki de, reklam alanınızdan şu anda Adsense’ten kazandığınızdan daha fazla para kazanmayı düşünüyorsunuz.

Ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, endişelenmeyin.

En İyi Google AdSense Alternatifleri

Web sitenizden veya blogunuzdan nasıl daha fazla para kazanabileceğinize dair daha fazla bilgi edinmek için bu Google AdSense alternatiflerinden bazılarına göz atalım:

 1. Media.net
 2. PropellerAds
 3. Amazon Native Shopping Ads
 4. Adversal
 5. Sovrn // Commerce (Formerly VigLink)
 6. Skimlinks
 7. Monumetric
 8. InfoLinks
 9. ylliX
 10. Evadav
 11. PopCash
 12. PopAds
 13. RevContent
 14. Adsterra
 15. OIO Publisher
 16. SHE Media
 17. AdRecover
 18. MadAds Media
 19. Bidvertiser
 20. Adbuff
 21. BuySellAds
 22. AdClickMedia

Bunları daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

1. Media.net

Media.net, Yahoo ve Bing tarafından işletilen doğrudan bir AdSense rakibidir. Dünyanın en büyük bağlamsal reklam ağlarından biridir ve tüm dünyadaki ev isimleri tarafından kullanılır.

İçeriğe dayalı reklamları, Yahoo! ‘daki aramalara özel erişim ile içeriğinizden para kazanmanıza izin verir. Bing ağı Pazar alanı size içerik odaklı yayıncılara erişim sağlar, böylece reklam gelirinizi en üst seviyeye çıkarabilir ve büyük bir arama pazarından yararlanabilirsiniz.

Media.net, tamamen yönetilebilen ve programlı göstergeden en az çabayla en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir sunucu tarafı başlık teklif platformu geliştiren ilk kişiydi.

2. PropellerAds

Pervane Reklamları, pankartlar, sponsorlu bağlantılar, push bildirimleri gibi çeşitli reklamlar sunan ve 1 milyar kullanıcıya ulaşmanıza izin veren geniş bir reklam ağıdır.

Kendi kendine hizmet veren platform, kampanyalarınızı en az sıkıntıyla canlı yayınlamanıza olanak tanıyan basitleştirilmiş bir reklam oluşturucu ile kullanımı kolaydır. Çok sayıda hedefleme seçeneği ve gerçek zamanlı performans ölçümü ile kampanyalarınızı geliştirmek için reaktif olarak çalışabilirsiniz.

Ayrıca, ayarlarınızın AI tarafından hassas bir şekilde ayarlandığı otomatik reklam optimizasyonuna da sahiptir, bu sayede manuel çaba harcamadan size her reklam için en iyi dönüşüm sayısını verir.

3. Amazon Yerel Alışveriş Reklamları

 

Blogcular ve diğer site sahipleri, Amazon’un bağlı kuruluş programını uzun süredir ek gelir elde etmek için kullanıyor, ancak Amazon Yerel Alışveriş Reklamları web sitenizden para kazanmanız için başka bir yüksek ödül yolu sunuyor.

AdSense reklamlarına benzer şekilde, Amazon Yerel Alışveriş Reklamları içerikseldir, bu nedenle sayfa içeriğine ve anahtar kelimelere göre alakalı ürünler gösterirler. Bir kullanıcı, reklamı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yaparsa, tıklanan ürün için olup olmadığına bakılmaksızın, bu satıştan bir komisyon alırsınız.

Amazon, dünyanın en iyi e-ticaret sitesidir ve dönüşüm oranları diğer tüm e-ticaret rakiplerinden çok daha yüksektir. Çok az bir çaba ile bu rakipsiz trafikten ve pasif gelir için dönüşüm oranından yararlanabilirsiniz.

4. Adversal

Adversal, reklamlarınızı birkaç dakika içinde hazırlamanızı sağlayan self-servis bir reklam platformudur.

Akıllı arayüzü, kampanyaları başlatmanıza, durdurmanıza ve duraklatmanıza olanak vererek, kullanımı kolay ve sezgisel hale getirir. Her şeyi ayarladıktan sonra, işi yapmak için bırakabilirsiniz.

Reklam almaya uygun olmak için sitenizin kendi etki alanı adına sahip olması, ayda en az 50.000 sayfa görüntüleme sayısına sahip olması ve bir girişle sınırlandırılmaması gerektiğini belirtmekte fayda var.

5. Sovrn // Ticaret (Eski adıyla VigLink)

Sovrn // Commerce, içerik odaklı ticaret yoluyla yayıncılara kaldıraç, içgörü ve otomasyon ile gelir sağlar.

Normal ürün bağlantılarını bağlı kuruluş bağlantılarına dönüştürerek, Sovrn // Commerce, tıklamalardan ve elde edilen satışlardan pasif gelir elde etmenizi sağlar.

Para kazanma araçları, reklamverenler arasında trafiğiniz için rekabet yaratarak en iyi fiyatı almanızı sağlar. Derinlemesine bilgi, hangi ürünlerin ve reklamverenlerin size en fazla para kazandırdığını gösterir, böylece performansınızı optimize edebilirsiniz. Sürecin otomasyonu, satış ortağı gelirini izlemek yerine harika içerik oluşturmaya odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, gösterim başına yayıncılara ödeme yapan bir BGBM reklam ağı olan Sovrn.com’dan Meridian da var. Bu, reklamınız ne zaman yayınlanırsa yayınlansın, tıklanıp tıklanmadığına bakılmaksızın para aldığınız anlamına gelir.

6. Skimlinks

Skimlinks, ticaret içeriğinizin üyeliğini otomatikleştirerek, bağlı kuruluş bağlantıları kurma konusunda endişelenmeden web sitenizi yayınlamaya odaklanmanızı sağlar.

Ticari içeriğinizi bağlı kuruluş bağlantılarıyla otomatik olarak güncelleyerek, bu araç web sitesi, mobil, sosyal medya ve e-posta dahil olmak üzere tüm ticaret stratejilerinizi geliştirebilir.

Skimlinks’e katılmak, 48.500 tüccar ve 50 talep ortağından oluşan global bir ağa doğrudan erişim sağlar. Ayrıca, VIP ve Tercih Edilen İş Ortağı Programı aracılığıyla Skimlinks’in yayıncılarına özel komisyon sunan tüccarlar da bulabilirsiniz.

7. Monumetric

Eskiden Blogger Ağı, Monumetric, ziyaretçileriniz için en iyi kullanıcı deneyimini korurken, sitenizin gelirini artırmanıza izin veren tam hizmet veren bir reklam geliri ortağıdır.

TBM yerine BGBM kullanıyorlar, bu nedenle her gösterim için ödeme alıyorsunuz ve ödeme oranları BGBM kampanyaları için en iyilerden biri. Gelirlerin AdSense’ten çok daha yüksek olduğu rapor edilir, bu da pasif gelirinizi artırmak için mükemmel bir seçimdir.

Bununla birlikte, minimum trafik gereksinimi aylık 10 bin görünümdür ve 10 bin ila 80 bin manzaralı siteler için% 99’luk kurulum ücreti vardır, bu nedenle yatırımı değerli kılmak için yeterli trafik çekebileceğinizden emin olmanız gerekir.

8. InfoLinks

Infolinks, marka kullanıcılarına ilgi çekici kullanıcılara mesaj iletmeyi amaçlayan küresel bir reklam platformudur.

Reklamlar tamamen özelleştirilebilir ve web sitesinin görünüşünü ve verdiği hissi bozmadan tıklama oranını artırmak için benzersiz bir yerleşim sunar. Alaka düzeyini ve amacını belirlemek için akıllı bir algoritma kullanarak, optimize edilmiş anlarda alakalı reklamlar yayınlamalarını sağlayın.

Infolinks, 128 ülkede faaliyet gösteren 100.000’den fazla web sitesinin pazarını destekler ve birkaç dakika içinde bir web sitesine entegre edilebilir.

9. ylliX

Bazı insanlar daha iyi ödeme oranları için Google AdSense’e alternatifler arar ve ylliX kesinlikle faturaya uyar. Popunder reklamlar, mobil yönlendirmeler, kaydırıcılar, katman reklamları ve tam sayfa reklamlar dahil olmak üzere hem masaüstü hem de mobil cihazlar için çeşitli reklam türleri sunan bir reklam ağıdır.

Anlık hesap onayı, adil oranlar, ayrıntılı raporlar, günlük ödemeler ve% 100 dolum oranları, ayrıca kesin kampanya hedeflemesi ve kampanyalarınızı tam olarak kontrol etmenizi sağlayan self servis bir platform sunar. Trafik, kaliteyi sağlamak ve dönüşümleri artırmak için doğrulanmış kaynaklardan gelir ve yayıncılar ylliX kullanmak için hiçbir şey ödemez.

Ayrıca, tavsiye ettiğiniz her yeni aktif yayıncı veya reklamveren için 100 dolara kadar ödeme yapan ve ömür boyu kazançlarının veya harcamalarının% 2’sini ödeyerek cömert bir tavsiye programı sunarlar.

10. Evadav

Evadav, push bildirimlerine odaklanan bir reklam ağıdır, ancak aynı zamanda hem masaüstü hem de mobil cihazlar için afişler, video kaydırıcılar ve yerel reklamlar gibi birçok reklam seçeneği de sunar.

Bir kullanıcı push bildirim sisteminize abone olduğunda, hesabınıza bağlı kalmaya devam eder, bu sayede kaydolmasından sabit bir günlük gelir elde eder. Evadav ayrıca, yönlendirilen yayıncılar tarafından elde edilen gelirin% 5’ini ödeyen ve çok az çalışarak daha fazla pasif gelir getiren bir tavsiye programına sahiptir.

Tüm web siteleri, reklamların marka açısından güvenli olmasını sağlamak için onaylanmıştır, bu nedenle yüksek kaliteli trafikten ve güvenilir reklamlardan faydalanırsınız.

11. PopCash

 

PopCash, 850 milyon aylık ziyaretçi ve 50.000 aktif yayıncı ile dünya çapında kapsama alanı sunan bir popunder ağıdır.

Kampanyalarınızı hızlı bir şekilde sadece 5 dolarlık bir depozito ve hızlı onay ile başlatabilirsiniz. Detaylı istatistikler ve hedefleme özellikleri, reklamlarınızın performansını sürekli olarak artırmanıza olanak sağlar. Yayıncılar, birkaç dakika içinde ek gelir elde etmeye başlayabilir, popunder kodunu istenen sayfalara uygulayabilir ve etki alanlarını incelenmek üzere gönderebilir.

PopCash, AdSense veya diğer reklam seçenekleriyle birlikte uygulanabilir ve bu sayede web sitelerinizden en iyi şekilde gelire ulaşma potansiyeli elde edebilirsiniz.

12. PopAds

 

Adından da anlaşılacağı gibi, PopAds, bu tür reklamlar için en iyi ödeme yapan reklam ağı olduğunu iddia ederek popunder reklamları yayınlamada uzmanlaşmıştır.

Ağları, 50’den fazla ülkeden reklamvereni içerir ve hem reklamverenler hem de yayıncılar için bir tavsiye şeması sunar. Kampanyalarınızı geliştirmenize izin veren birçok hedefleme seçeneği vardır ve ne ödemek istediğinizi tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Her popunder için ne kadar ödemek istediğinizi seçmenize izin veren son teknoloji ürünü bir teklif sistemi kullanıyor. Teklif ne kadar düşük olursa, o kadar az trafik alırsınız. Tüm yayıncı siteleri, belirli kalite önlemlerini aldıklarından emin olmak için insanlar tarafından incelenir.

13. RevContent

RevContent, reklamverenlerin teknoloji ve dünyanın en büyük medya markalarının bazılarıyla ortaklıklar yoluyla oldukça ilgi çekici bir kitleye sahip olmalarına yardımcı olur.

Sektördeki en yüksek kalitede reklamların ve onay işlemlerinin bazılarını sunan bir Yerel Reklamlar Ağıdır, böylece trafiğinizin yüksek ve meşgul olduğundan emin olabilirsiniz. Reklamlar, alakalı makaleler gibi görünür, web sitenize iyi uyum sağlar ve tasarımınıza en az düzeyde zarar verir ve tıklama oranlarını artırır.

Tıklamalar için harika bir ücret oranı sunarlar ve ayrıca tavsiye programlarından da yararlanabilirsiniz. Aslında, bir tavsiye bağlantısı üzerinden kaydolursanız, Revcontent sizi daha hızlı onaylar ve size daha fazla ödeme yapar.

14. Adsterra

 

Adsterra, hem yayıncılar hem de reklamverenler için harika reklam seçenekleri sunmakta ve Google’a güvenmeyen farklı bir yaklaşım denemelerini sağlamaktadır.

Her ay 10 milyardan fazla gösterim oluşturan hızlı büyüyen ve saygın bir ağdır. Kullanıcı dostu platformu ile Adsterra, web sitenizin trafiğini paraya çevirme konusunda inanılmaz derecede kolaylaştırır; bu nedenle dünyanın önde gelen dijital reklamcılık şirketlerinden biridir.

Ekran afişleri gibi standart reklamların yanı sıra, hem masaüstü hem de mobil cihazlar için poppow, videodan önce alma ve push bildirimleri gibi yenilikçi reklam biçimleri de sunar.

15. OIO Publisher

 

OIO Publisher, WordPress eklentisi olarak da kullanılabilen, web sitenizin reklam alanının kontrolünü tamamen size veren bir php reklam yönetimi komut dosyasıdır. Tüm web sitelerinizde tek bir lisans kullanılabilir ve bu da onu daha düşük maliyetli Google AdSense alternatiflerinden biri yapar.

Ayarladıktan sonra OIO, satış işleminin büyük bölümünü otomatikleştiriyor. OIO reklam pazarını da arayabilir ve reklamverenlere ulaşabilirsiniz. Bu, doğrudan onlarla pazarlık etmenizi ve sürekli ilişkiler kurmanızı sağlar.

Araçtan en iyi şekilde yararlanmak için, en iyi reklamverenleri ve fırsatları bulmak için oldukça proaktif olmanız gerekir. Ancak, aracı komisyonu yoktur, bu nedenle gelirin% 100’ünü tutarsınız ve ödemeleri beklemek yerine peşin ödeme alırsınız, bu nedenle çabaya değer.

16. SHE Media

 

SHE Media’nın ortak ağı, kadın izleyicilere yönelik bloglardan ve web sitelerinden para kazanma konusunda uzmanlaşmıştır.

Kadınlar için ve kadınlar için yaratılan SHE Medya Ortağı Ağı, ayda 50+ milyon tekil ziyaretçi görüyor ve yayıncılara harika bir izleyici kitlesi sunuyor. SheKnows.com ve #BlogHer gibi amiral web siteleri ve # Yılın Enformasyon ve Sesleri gibi anahtar programlar sayesinde ağ, her yaş ve yaşam evresindeki kadınlar için premium içerikli bir topluluk oluşturmayı amaçlamaktadır.

Reklamın yanı sıra, yayıncılara harika içerik ve para kazanma için daha fazla seçenek sunan sponsorlu yazılar ve ücretli ürün incelemeleri sunarlar.

17. AdRecover

 

Adblock, reklam gelirine güvenenler için birçok soruna neden oldu. AdRecover, bu reklam engelleyicileri kullanan kişilere statik, müdahaleci olmayan, UX uyumlu reklamlar sunmak için adblock sağlayıcılarıyla ortaklık kurarak bunu bozmayı amaçlamaktadır.

Bu, normalde reklam engelleyicileri kullanmaları nedeniyle kullanılamayacak olan yüksek düzeyde anlaşılır ve ulaşılması zor kullanıcılara erişebileceğiniz anlamına gelir.

Yayıncılar için günlük trafiğinizin, kabul edilmeniz için adblock kullanan en az 10 bin ziyaretçiyi içermesi gerekir. AdRecover’ı yaklaşık bir hafta yüklemeniz gerekir, böylece trafiğiniz siteniz onaylanmadan önce analiz edilebilir.

18. MadAds Media

 

100’den fazla reklam ağı ve İnternet’in en yüksek profilli marka reklamverenleri ile çalışan MadAds, harika doldurma oranları ve yüksek kaliteli trafik sunar.

TBM, BGBM, EBM ve BGBM dahil olmak üzere çeşitli reklam kampanyaları vardır, bu da onu Adsense’e en çok yönlü alternatiflerden biri yapar. Ayrıca, reklam konumlandırmanızın ve yerleşiminizin mümkün olan en yüksek geliri sağladığından emin olmak için optimizasyon uzmanlarıyla birlikte çalışabilirsiniz.

Günlük en az 10.000 sayfa görüntüleme gerekir ve siteniz aile dostu olmalı ve kabul edilmesi için iyi tasarlanmış olmalıdır.

19. Bidvertiser

Bidvertiser, reklamverenler ve yayıncılar arasındaki en uygun eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olan doğrudan bir reklam ağıdır.

Bidvertiser, dönüşüm oluşturmayı amaçlayan önceden ekranlanmış trafik kaynaklarını kullanarak, reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Reklam hedeflemenizi kontrol etmek ve optimize etmek için tüm trafik tamamen bölünmüştür.

Aynı zamanda, hem reklamverenlerin hem de yayıncıların yönlendirmeleri için ödeme yapan ve reklam ağınızın pasif gelir getirmeye devam edeceği anlamına gelen bir tavsiye programı sunar.

20. Adbuff

 

Bu reklamcılık ağı size TBM veya BGBM ile ödeme yapar, böylece ziyaretçilerin ödeme alabilmeleri için bir reklamı tıklamaları gerekmez. BGBM reklamı yayınlandıktan sonra, yalnızca görüntüledikleri için gelir elde edersiniz.

Mükemmel ödeme oranları sunan AdSense’e alternatif arıyorsanız, Adbuff mükemmel bir seçimdir. Yayıncılar, reklamveren gelirinin% 90’ını alır ve bu da çevrimiçi reklam geliri için en iyi ödemelerden birini yapar. Tüm reklamlar aile izleyicileri için uygundur, bu nedenle sitenizde marka açısından güvenli reklamlar olduğundan emin olabilirsiniz.

Adbuff, yalnızca ABD, Kanada, Avustralya ve İngiltere’den gelen trafiği olan İngilizce dilli siteleri kabul eder. Ayrıca, kabul edilmek için sitenizi ayda en az 2.000 ziyaretçiniz olması gerekir. Yalnızca aylık bütçeleri 1000 ABD Doları veya üzerinde olan ulusal reklamverenler kabul edilir.

21. BuySellAds

 

BuySellAds, web sitenizde reklam alanını sizin için satan bir platformdur. Reklam alanınızın değeri konusunda kontrole sahip olsanız da, kendinizi piyasadan fiyatlandırmamak için önemlidir.

Ekran, yerel performans, sponsorlu içerik ve e-posta gibi reklam kanallarıyla BuySellAds, istilacı veya dikkat dağıtıcı reklamlar yerine saygılı, marka açısından güvenli yerleşimler sunar. Reklamlarını yüksek kalitedeki izleyici kitlesiyle yayınlayarak, her izlenimden en iyi şekilde yararlanın.

Sitenizi onay için gönderdiğinizde, kalite açısından incelenir. Yalnızca ayda en az 100.000 sayfa görüntüleme içeren yüksek kaliteli İngilizce dilindeki siteler kabul edilir.

22. AdClickMedia

 

AdClickMedia, dünya çapındaki reklamverenlere ve web sitesi sahiplerine BGBM ve PPC reklamcılık çözümleri sunan bir dijital reklam şirketidir.

6.200’ün üzerinde yayıncıya, 113 e-posta listesi ortağına ve aylık 110 milyon görüntülemeye sahip olması sayesinde geniş bir kitleden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, reklamlarınızı ayda 49 ABD dolarından başlayan binlerce etkili blogda ve sitede göstermenize olanak tanıyan abonelik reklamcılığı sunar.

Minimum trafik gereksinimi yoktur; yeni siteler veya daha az ziyaretçileri olanların gelirlerini arttırması için mükemmel bir seçenekdir.

Youtube Para Kazanma Alternatifleri

Video içeriği kullanıyorsanız, YouTube para kazanma özelliğini unutmayın.

Genellikle, insanlar reklam geliri elde etmek için YouTube kanallarını Google AdSense ile entegre eder. Ancak, aşağıda belirtilen Youtube için Adsense alternatiflerini de kullanabilirsiniz.

Bu alternatif ağlar, video içeriğinizden para kazanmanın etkili bir yoludur:

 • AdRev – Bu alternatif, YouTube kanalınızı tanıtmanıza ve video içeriğinizi korumanıza yardımcı olur. Kazançlarınızı kolayca izleyebilirsiniz ve minimum ödeme PayPal ile 10 $ ‘dır.
 • Özgürlük – Bu, işinizi geliştirmek için sizi diğer içerik oluşturuculara bağlamanın yanı sıra birden fazla platformla YouTube kanalınızla bütünleşir. Kontrat yok ve PayPal ile minimum ödeme yok.
 • Tam Ekran Medya – Bu küresel ağ, çeşitli reklam biçimlerini kullanarak içeriğinize uygun fırsatları güvence altına almak için marka fırsatları sunar. Bir ödeme yapmadan önce 50 dolarlık bir eşik var.
 • Maker Studio – Bu alternatif, kanalınızı tanıtım fırsatları yoluyla güçlendirmek için Disney ağıyla tümleşik olan dijital bir ağdır. Katılmak için sıfır bir taahhüt yoktur ve ödemeler PayPal ile gönderilir.
 • Machinima – Bu, içeriğinizi hedef kitleye ulaştırmanın yanı sıra, içeriği geniş bir şekilde dağıtmak için markaları kullanmayı da hedeflemektedir. Ödeme PayPal ile yapılır, ancak hizmete katılmak için 3 yıllık bir sözleşme vardır.

Hangi Adsense Alternatifleri En İyisidir?

Peki hangi Adsense alternatifi web siteniz veya blogunuz için en iyisidir?

Eh, cevap: bağlıdır. Ancak, reklam kazancınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, Mediavine’i düşünebilirsiniz.

Mediavine, yalnızca yüksek kaliteli siteleri ve ayda en az 30.000 sayfa görüntüleme veya 25.000 oturum olanları kabul eden özel bir AdSense alternatifidir.

Reklam sunucunuzu yönetir, reklam yerleşimlerini optimize etmenize, daha iyi fiyat kontrolleri koymanıza, aracıları kaldırmanıza ve doğrudan reklamverenlerle sizin adınıza çalışmanıza yardımcı olur.

Sadece kimseyi kabul etmemeleri nedeniyle, daha iyi anlaşmalar yapabilirler ve çoğu site Mediavine’i kullanırken AdSense’e kıyasla kazanç artışı sağlar.

İşte onlar hakkında birkaç iyi kaynak:

Reklam ağlarını değiştirmek söz konusu olduğunda, bir Adsense alternatifine tam olarak geçmeden önce siteniz için hangisinin en iyi performansı gösterdiğini görmek her zaman denenmeye değerdir.

özetle

AdSense, web sitenize para kazandırmak için en bilinen yöntemlerden biri olabilir. Google AdSense’e bir çok alternatif var; ancak, istediğiniz sonuçları alamadığınızda veya gelir akışlarınızı çeşitlendirmek istediğinizde denemek isteyebilirsiniz.

Kategoriler :
Etiketler : ,